Kompleksowe rozwiązania AV – symulator golfa Golf&Joy

Marka CyfroweAV jako wyłączny dystrybutor projektorów Canon na rynku polskim w maju tego roku wzięła udział w projekcie konstrukcji symulatora golfa marki Golf&Joy.

W ramach projektu udostępniliśmy do zastosowania w symulatorze golfa Golf&Joy projektor Canon XEED WUX500ST. Seria XEED jest najbardziej zaawansowaną serią projektorów instalacyjnych Canon. Wykorzystany w tym przypadku model jest doskonale przystosowany do zastosowania w różnego rodzaju symulatorach ze względu na swój parametry i krótkoogniskowy obiektyw (projektor krótkiego rzutu). Ze względu na to może być zamontowany blisko ekranu nie świecąc grającym w oczy i nie tworząc cienia przy jednoczesnej wymaganej wielkości obrazu. Jak na projektor instalacyjny, posiada niewielkie wymiary umożliwiające zamontowanie go w ograniczonej przestrzeni symulatora. Charakteryzuje się on wysoką jasnością 5000 ANSI Lumenów (obraz dobrej jakości również w dobrze oświetlonych pomieszczeniach), rozdzielczością WUXGA 1920×1200 oraz doskonałym odwzorowaniem kolorów, dzięki czemu projektor ten daje możliwość pełnego wykorzystania zastosowanego oprogramowania symulatora Golf&Joy.

Szczegółowe informacje o projektorze Canon XEED WUX500ST

Całość rozmowy z panem Mariuszem Marciniakiem do przeczytania tutaj

kompleksowe rozwiązania AV CyfroweAV

Golf & Joy – symulatory golfa

Wyłączny dystrybutor produktów marki ProTee United na terytorium Polski. Marka Golf&Joy zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem symulatorów golfa do użytku domowego i komercyjnego zarówno przez amatorów jak i profesjonalistów.
Jako cel równorzędny stawiamy sobie popularyzację golfa wśród Polaków walcząc ze stereotypem, że golf to sport tylko dla ludzi bogatych.

Więcej informacji

„W naszych symulatorach korzystaliśmy z projektorów rożnych marek. Ostatecznie stwierdziliśmy, że projektory marki Canon są w naszym zastosowaniu najlepsze z uwagi na swoje parametry w tym wyjątkowo wysoką jakość uzyskiwanego obrazu.”

Mariusz Marciniak, właściciel marki symulatorów Golf&Joy