BEZPRZEWODOWA TRANSMISJA SYGNAŁU VIDEO

Bezprzewodowe przesyłanie obrazu, czyli tzw. Screen Mirroring to funkcja, która umożliwia przekazywanie zawartości ekranu laptopa, smartfona czy tabletu na większy monitor, telewizor lub projektor – przy wykorzystaniu z technologii W-Fi.

Dzięki temu możliwe jest transmitowanie materiałów w rozdzielczości Full HD. Główną zaletą bezprzewodowego przesyłania dźwięku i obrazu jest brak konieczności stosowania kabli. Ma to szczególne znaczenie w sytuacjach, gdzie używanie nawet długich przewodów jest niemożliwe lub bardzo problematyczne. Bezprzewodowe przesyłanie obrazu ułatwia prezentację, usprawnia współpracę oraz pobudza interakcję na spotkaniach. Bezprzewodowa transmisja sygnału video sprawdza się m.in. w branży edukacyjnej, biznesowej.

Nasi dostawcy

Od 1981 roku Kramer Electronics jest wiodącym graczem i pionierem w branży Pro AV. Kramer oferuje szeroką i innowacyjną ofertę produktów Pro AV i rozwiązań dla firm, edukacji, instytucji rządowych, opieki zdrowotnej i innych.

Barco oferuje profesjonalne bezprzewodowe systemy prezentacji, które pozwalają użytkownikom na udostępnianie treści z dowolnego urządzenia w celu prezentacji, interakcji i współpracy.

i3-Technologies jest jednym z wiodących na świecie producentów interaktywnych technologii do pracy grupowej. Marka i3 opiera się na trzech zasadach: interaktywności, inspiracji i integracji. Szeroka gama rozwiązań edukacyjnych i biznesowych łączy świat analogowy i cyfrowy przy użyciu łatwej i intuicyjnej w użytkowaniu technologii.

Airtame tworzy urządzenia do bezprzewodowego udostępniania ekranu dla szkół i firm, aby móc pracować bez ograniczeń. Misją Airtime jest pomaganie ludziom w korzystaniu z ekranów w zupełnie nowy sposób oraz zapewnianie inteligentnego środowiska pracy i edukacji.

Zapytaj o ofertę

  • Dobieramy produkty do potrzeb
  • Oferujemy wparcie merytoryczne i techniczne
  • Przygotowujemy wyceny projektowe
  • Dostarczamy, instalujemy i konfigurujemy sprzęt