SYSTEMY STEROWANIA

Systemy sterowania to zintegrowanie i uproszczenie obsługi wszystkich lub wybranych urządzeń i systemów zainstalowanych w pomieszczeniu lub obiekcie. System sterowania pozwala uniknąć manualnego sterowania urządzeniami elektronicznymi i elektrycznymi zastępując piloty, wyłączniki, klawiatury, itp. Zaletą systemu jest możliwość zapisania w pamięci programów umożliwiających wykonanie całej sekwencji zdarzeń.Dzięki temu czas na przygotowanie prezentacji jest skrócony do minimum, a także rośnie efektywność przekazywanej treści.
Po dotknięciu jednego pola w interfejsie graficznym systemu, wykonane zostaną w odpowiedniej kolejności wcześniej zdefiniowane i zapisane w pamięci instrukcje. Równocześnie opuścimy rolety, przyciemnimy światło w pomieszczeniu, włączymy projektor, opuścimy ekran, uruchomimy system nagłośnienia, a nawet będziemy mogli sterować systemem wentylacyjnym. System mogą sterować urządzeniami audio video w konkretnym pomieszczeniu, jak również pełnić rolę integratora instalacji w całym obiekcie. Każdy system sterowania może być dowolnym momencie rozbudowany – zgodnie z aktualnymi potrzebami użytkownika.

Nasi dostawcy

Od 1981 roku Kramer Electronics jest wiodącym graczem i pionierem w branży Pro AV. Kramer oferuje szeroką i innowacyjną ofertę produktów Pro AV i rozwiązań dla firm, edukacji, instytucji rządowych, opieki zdrowotnej i innych.

Firma ATEN specjalizuje się w rozwiązaniach do łączności i zarządzania oraz technologiach dostępu i współdzielenia zasobów. Marka ATEN obejmuje nowatorskie rozwiązania do łączności, profesjonalnych zastosowań audio-wideo oraz instalacji ekologicznych.

AMX® jest częścią HARMAN Professional Division i wiodącą marką rozwiązań dla biznesu oraz edukacji. AMX rozwiązuje złożoność zarządzania technologią za pomocą spójnych systemów, obejmujących sterowanie, automatyzację i dystrybucję sygnału AV.

RTI jest wiodącym producentem systemów sterowania oferującym innowacyjne i przyjazne dla użytkownika urządzenia dla profesjonalnie zainstalowanych systemów elektronicznych. Szeroka gama produktów i systemów dystrybucji dźwięku jest sprzedawana wyłącznie za pośrednictwem światowej sieci profesjonalnych integratorów.

Zapytaj o ofertę

  • Dobieramy produkty do potrzeb
  • Oferujemy wparcie merytoryczne i techniczne
  • Przygotowujemy wyceny projektowe
  • Dostarczamy, instalujemy i konfigurujemy sprzęt