Kompleksowe rozwiązanie AV – ADVA Gdynia

Kompleksowe rozwiązanie AV – sale konferencyjne w ADVA Optical Networking

W ramach niedawnej wizyty w firmie ADVA Optical Networking Sp. z o.o. postanowiliśmy sprawdzić działanie i satysfakcję z użytkowania naszych kompleksowych rozwiązań AV dla sal konferencyjnych. Rozmowę przeprowadziliśmy z przedstawicielem firmy ADVA – Przemysławem Ceglarkiem (ADVA, Facility Manager) i Adamem Sierantem (Atrasys Sp. z o.o., wiceprezes).

Zapis całej rozmowy z Przemysławem Ceglarkiem do przeczytania tutaj

kompleksowe rozwiązania AV - CyfroweAV

Zastosowane w firmie ADVA kompleksowe rozwiązania AV

Razem z naszym certyfikowanym partnerem firmą Artasys Sp. z o.o.wyposażyliśmy 2 dwa pomieszczenia w gdyńskiej siedzibie firmy ADVA. Nasze rozwiązania znalazły się w sali konferencyjnej oraz showroomie.

Instalacja obejmowała:
  • projektor Canon LV-HD420 z uchwytem firmy Vogel’s
  • projektor Canon LX-MU500 z uchwytem Vogel’s i profesjonalnym systemem Via Connect Pro
    firmy Kramer

Projektor Canon LV-HD420 – lekki, kompaktowy projektor o dużej jasności 4200 ANSI Lumenów, kontraście 10000:1 i rozdzielczości XGA 1024×768. Wyświetlany obraz jest jasny i wyraźny, nawet w słabo zaciemnionych pomieszczeniach. Dzięki temu może być używany również w ciągu dnia. Objęty jest 3 letnia gwarancją Canon na lampę.

Projektor Canon LX-MU500 – jest projektorem instalacyjnym do zastosowań biznesowych. Charakteryzuje się bardzo wysoką jasnością 5000 ANSI lumenów, kontrastem 2500:1 i rozdzielczością 1920×1200 pikseli. Projektor ten ma zastosowania w dużych aulach wykładowych, muzeach, niewielkich kinach czy wszelkich obiektach wymagających dużego i jasnego obrazu. Projektor objęty jest 3 letnia gwarancją Canon na lampę.

System KRAMER VIA Connect PRO – system umożliwiający bezprzewodową współpracę projektora z komputerami stacjonarnymi, notebookami, tabletami, czy smartfonami. Połączenie następuje za pomocą konwencjonalnego połączenia Wi−Fi lub LAN.

„Wybraliśmy ofertę CyfroweAV spośród ofert 3 różnych firm. Wybór padł na projektory marki Canon ze względu na ich wysoką jakość, funkcjonalność, parametry. Razem z CyfroweAV, Atrasys i Canon Polska dobieraliśmy odpowiednie rozwiązania do naszych potrzeb. „

Przemysław Ceglarek (ADVA Optical Networking Sp. z o.o., Facility Manager)

“Staraliśmy się najpierw poznać potrzeby samego klienta i dostosować się ze sprzętem oraz instalacją do funkcji, które będą spełniały obydwa pomieszczenia. Według nas najważniejsza jest funkcjonalność i prostota obsługi. Dbamy również o kontakt z klientem po montażu. Klient może polegać na naszym wsparciu również po sprzedaży, niezależnie od gwarancji producenta na wybrany sprzęt”

Adam Sierant (Atrasys Sp. z o.o., wiceprezes)

kompleksowe rozwiązania AV - CyfroweAV

ADVA Optical Networking Sp. z o.o.

gdyńska firma telekomunikacyjna. Powstała w 2003 roku. Od 2007 roku stała się oddziałem niemieckiego koncernu ADVA Optical Networking – globalnego dostawcy inteligentnych rozwiązań dla telekomunikacji. Gdyński oddział jest największą jednostką badawczo-rozwojową (R&D) w strukturze koncernu. Pracuje nad globalnymi sieciami telekomunikacyjnymi oraz sieciami telekomunikacyjnymi o najwyższej przepustowości. ADVA produkuje sprzęt telekomunikacyjny oraz oprogramowanie. Koncentruje się na rozwoju rozwiązań dla segmentów Optical oraz Ethernet. Jest światowym liderem w segmencie urządzeń dla światłowodowego dostępu Ethernetowego (Ethernet Access Devices) oraz liderem rynku europejskiego wśród dostawców sprzętu
metro WDM.