MARKA CYFROWEAV

Misja:

Misją CyfroweAV jest wspieranie rozwoju biznesów partnerów poprzez dostarczanie nowoczesnych produktów i kompletnych rozwiązań z zakresu Audio-Video. Chcemy te usługi świadczyć w atmosferze uczciwości, otwartości i zrozumienia, dbając o obustronne długoterminowe korzyści.

Wizja:

Profesjonalny dystrybutor najnowocześniejszych, kompleksowych rozwiązań AV na rynek polski. Dystrybutor z wartością dodaną, tzn. świadczący nie tylko dostawę towarów do partnera biznesowego.

Model działalności:

Jako dystrybutor i dostawca sprzętu i rozwiązań AV na rynek Polski współpracujemy w modelu B2B, na zasadzie partnerstwa ze współpracującymi firmami – partnerami. Najlepsi partnerzy otrzymują certyfikację, jako firmy specjalizujące się w dostarczaniu klientom kompleksowych rozwiązań AV przy wysokim poziomie jakości usług.

Jako autoryzowany dystrybutor projektorów Canon na Polskę, oferujemy projektory Canon, różnorodne produkty uzupełniające, a także doradztwo techniczne na etapie przygotowania projektu.

Klienci:

Naszymi klientami są firmy oferujące swoim klientom kompleksowe rozwiązania AV.  Firmy te potrzebują profesjonalnego doradztwa, najnowocześniejszej wiedzy na temat rozwiązań  AV. Nie zatrzymują się w miejscu, dynamicznie rozwijają i rozszerzają obszar działania. Współpracujemy na stałe z ponad 40 certyfikowanymi partnerami na terenie całej Polski, których wspieramy marketingowo i merytorycznie.

Nasze wartości:

W kontaktach z klientami oraz między sobą, w naszym zespole, stawiamy na głębsze wartości takie jak współpraca, partnerstwo, jakość oraz rozwój. Zależy nam na obustronnych, długoterminowych korzyściach ze współpracy. Wierzymy w konieczność dostarczania wysokiej jakości usług dla klientów końcowych i w tym wspieramy naszych partnerów.

Sam biznes to nie wszystko, dla nas liczy się człowiek. Dlatego też dbamy o rozwój członków naszego zespołu, a w kontaktach z klientami stawiamy mocno na partnerskie długoterminowe relacje oparte na powyższych wartościach.