SALKA BUSINESS

Propozycja wyposażenia dużej sali wykładowo-szkoleniowej.

Zastosowano projektory instalacyjne o wysokiej jasności w technologi LCOS Canon XEED ( opcja lampa lub laser). Obraz wyświetlony zostanie na dwóch elektrycznych ekranach  o szerokości 3 m Adeoscreen Incel z powierzchnia VisionWhite z czarnymi ramkami, który zainstalowane zostaną w podwieszanym suficie

Przesył sygnału zostanie wykonany w technologii over IP w oparciu o rozwiązania marki Kramer oraz Cisco oraz bezprzewodowo dzięki Kramer VIA GO.

System oświetlenia sali zostanie zintegrowany z centralnym sterowaniu dzięki sterownikom Helvar.

Sala zostanie wyposażona w brain Kramer  dzięki któremu z tabletu np Ipada i/ lub dotykowych przyłączy Kramer  będzie można sterować projektorem, transmisja sygnału, ekranem,nagłośnieniem oraz oświetleniem. Brain umożliwia tworzenie tzw. “scen” czyli odgórnie zaplanowanych akcji wykonywanych dla rożnych konfiguracji niewyświetlania w sali.

System audio zostanie stworzony w oparciu o głośniki sufitowe Apart Audio  – ilość i rozmieszczenie uzależnione jest od wielkości sali podłączone do wzmacniacza oraz matrycy audio. Całość uzupełniają mikrofony bezprzewodowe Audio Technica.

W sali zamontowane na wózkach zostaną dwa interaktywne monitory dotykowe i3 Technologies

System wideokonferencji wykonany zostanie na rozwiązaniach Logitech.

Przykładowa konfiguracja:

Cena proponowanego zestawu: 55 000 zł